Nõukogu


Dorel Tamm-Klaos: lasteaia lastevanemate esindaja dorel.tamm-klaos@ut.ee (valitud kuni 22.09.2023)

Hans Orru: algkooli lastevanemate esindaja – Hans.Orru@ut.ee (valitud kuni 7.10.2024)

Erki Tammiksaar: põhikooli lastevanemate esindaja – erki.tammiksaar@emu.ee (valitud kuni 7.10.2024)

Tiina Karu: gümnaasiumi lastevanemate esindaja- tiinaandron@gmail.com (valitud kuni 31.08.2023)

Annika Laur: lasteaia õpetajate esindaja – annika.laur@katoliku.edu.ee (valitud kuni 20.09.2023)

Jane Krasilnikova: algkooli õpetajate esindaja – jane.krasilnikova@katoliku.edu.ee (valitud kuni 06.10.2024)

Marge Hunt: põhikooli õpetajate esindaja – marge.hunt@katoliku.edu.ee (valitud kuni 12.11.2023)

Juhan Koppel: gümnaasiumi õpetajate esindaja – juhan.koppel@katoliku.edu.ee (valitud kuni 5.11.2023)

Liina Tamm: direktor – liina.tamm@katoliku.edu.ee

isa Miguel: koguduse esindaja – isa.miguel@katoliku.edu.ee

Tiina Viiralaid: pidaja esindaja – tiina@kujundaja.eu

Aleksandra Sooniste: arendusjuht – aleksandra.sooniste@katoliku.edu.ee

Eve Resev: raamatupidaja – eve.resev@katoliku.edu.ee