Sisseastumise info õpilasele ja vanemale

Tartu Katoliku Hariduskeskuse gümnaasium on eragümnaasium, mis alustas õppetegevust 31. augustil 2020.

Gümnaasiumi õppe keskmes on tähenduslik õpetamine ja eesmärgiks oma soovidest, oskustest ja tugevustest teadlikumate noorte kujundamine. Katoliku hariduskeskuse gümnaasiumi õpe keskendub nii ühiskonna kui ka õppija soovidele ja vajadustele. Peale teadmiste omandamise väärtustame võrdselt õppija ühiskonda sotsialiseerumist ning enesemääratlemise arendamist.

Meie gümnaasiumi sihiks on enesekindlad, rahulolevad, elus hakkama saavad õnnelikud noored.

Vastuvõtt

2021/2022. õppeaastal alustab 30.08.2021 üks kuni 24 õpilasega 10. klass.

Hariduskeskuse gümnaasiumi 10. klassi vastuvõtmise eeldusteks on:

• põhiharidus või vastav välisriigis omandatud haridus;
  • kirjaliku sisseastumistesti sooritamine;
  • sisseastumisvestlus;
  • vähemalt rahuldavad hinded põhikooli lõputunnistusel.

Kandideerimiseks tuleb täita katsetele registreerimise vorm.

Testile võtab kandideerija kaasa pildiga dokumendi (õpilaspilet, pass või ID-kaart) ja 9. klassi tunnistuse lihtkoopia, väljavõtte õpinguraamatust või väljatrüki eKoolist / Stuudiumist.

Katoliku hariduskeskuse gümnaasiumisse on väga oodatud õpilased ka teistest koolidest.

Registreerimine 2021/2022. õppeaasta 10. klassi on alanud. Link asub siin.

Kirjalik sisseastumistest toimub 23. aprillil kell 11.00.

Gümnaasiumisse kandideerimise tingimuste kohta vaata siit.

Õppemaks

Tartu Katoliku Hariduskeskuse gümnaasiumi õppemaks on 2021/2022. õppeaastal 75 €, õppemaksu makstakse 10 kuud aastas.

Õppemaks ei sisalda õppekäikudega seotud kulusid. Toiduraha omaosalus on 1€/päev.