Nädalakiri 21. september 2020

Nädala mõte on pühendatud sügise algusele (22.09 kell 16:31):

Päike peidab end pilvepatjade taha

maapind kohendab lehtede tekki

nohused hallad end tantsivad maha

jah, õhus on sügisemekki

Linnu lahkumislaul ja põhjatuul huilgab

keldrid täitunud purkide särast

külmast sündinud pisar end suunurgale muigab

jah, suvi on kadunud ära

Sügisvihm suve ja soojuse nügib

poristel jälgedel paterdab sügis

/Heliriin Puistamaa/

Üritused:

21.09-25.09 Sügisandide näitus Joosepi majas.

21.09 7.b klassi loodusvaldkonna tasemetöö.

22.09 Kergejõustikupäev.

22.09 Lasteaia lastevanemate üldkoosolek - AINULT VEEBIS.

23.09 3.a, 3.b, 2.a, 2.b klass Loodusmajas seenenäitusel.

24.09 1.b klass Loodusmajas seenenäitusel.

24. 09 kell 17.30 ruumis C117 Gümnaasiumi lastevanemate üldkoosolek - AINULT VEEBIS.

25.09 4.b klass Loodusmajas seenenäitusel.

Teated:

Uued õpilased saavad elektroonilise õpilaspileti taotleda nii:

1. saatke pilt aadressile oppilet@katoliku.edu.ee
  2. saadetud e-kirja pealkirjaks on lapse eesnimi, perekonnanimi, isikukood
  3. fotod peavad olema jpg vormingus ning failinimega klass-eesnimi-perenimi-jpg (nt. 3b-ants-kaval.jpg)
  4. pildil peaks olema õpilase nägu selgelt näha ja taust ühevärviline (soovitavalt valge). Õpilane ei tohi kanda pildil päikeseprille, mütsi vms nägu varjavaid elemente.
    Õpilaspileti tegemise peale kulub kuni 2 nädalat (uue kooliaasta algul väljastatakse õpilaspiletid septembri kuu jooksul). Olemasolevaid õpilaspileteid pikendatakse sügise jooksul - info edaspidi.

Üritused:

7.09 on 9.a klass 4.-6. tunni ajal Rahvusarhiivis.

8.09 matkavad 6. klassid Lahemaal.

9.09 matkavad 9. klassid Kauksis.

17.09 kell 17.00 põhikooli (1.-9.kl) lastevanemate üldkoosolek Jakobi 41 suures saalis. Eelregistreerimine Stuudiumis, 1 lapsevanem perest, mask kohustuslik!

22.09 kell 17.00 lasteaia lastevanemate üldkoosolek Jakobi 41 suures saalis. Eelregistreerimine Stuudiumis, 1 lapsevanem perest, mask kohustuslik!

Teated:

Uued õpilased saavad elektroonilise õpilaspileti taotleda nii:

1. saatke pilt aadressile oppilet@katoliku.edu.ee
  2. saadetud e-kirja pealkirjaks on lapse eesnimi, perekonnanimi, isikukood
    Õpilaspileti tegemise peale kulub kuni 2 nädalat. Olemasolevaid õpilaspileteid pikendatakse sügise jooksul - info edaspidi.

Liivi Lõhmuse nimeline fond ootab annetusi õpilaste õppekäikudel osalemise toetuseks. Nii ettevõtted kui eraisikud saavad fondi toetada annetuste kaudu MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse kontole Swedbankis: EE972200221011376793.

Kultuurikoda:

2020/2021 õa ringidesse registreerumine on AVATUD!

Registreerumine google ankeedis:

Tähelepanu! Mõned teated ringide kohta:

Kui te pole veel julgenud ennast programmeerimisringi registreerida, kuid tegelikult tunnete selle vastu huvi, siis soovitan homme esimesse tundi ikka kohale minna ja katsetada! Eelmise aasta käijad võivad rääkida, et oli põnev küll! Programmeerimine algajatele toimub Agathe maja arvutiklassis teisipäeviti kell 15.30-17.00 ja on mõeldud õpilastele alates 5. klassist! Juhendaja on Andri Ots!

KOLMAPÄEVAL, 16. septembril kell 14.30-15.30 teeb Heili Lindepuu kõigile soovijatele (1.-4. klassini) tasuta LOOVTANTSU NÄIDISTUNNI Agathe maja suures saalis! Rohket ja julget osavõttu! :-)

Õde Milada teeb kõigile 1.-4. klassi tüdrukutele, kes soovivad end tantsides väljendada, sel aastal tasuta TANTSURINGI! See toimub neljapäeviti kl 14.45-15.30 Joosepi maja (Oru 3) keldrikorrusel olevas matisaalis! Tantsitakse juudi-, piibli- ja muid tantse. Registreerima ei pea, kuid selguse huvides võiks saata osaleja nime ja klassi e-mailile kultuurikoda@katoliku.edu.ee

Ootame veel väga aktiivset registreerimist:

PROGRAMMEERIMISRINGI algajatele
LOOVTANTSU (1. kl ja 2.-4. kl)
KAASAEGSESSE TANTSU (gümnasistid ja täiskasvanud)
FOTORINGI
KUNSTIRINGI

muidu ei saa me neid liiga väikese huvi tõttu kahjuks avada.
Ja enamikesse teistesse ringidesse mahub ehk ikka ka veel ;-) Uurige!

Isa Miguel teeb hea meelega soovijatele ka sel aastal alates oktoobrikuust hispaania keele tunde, sinna saab registreeruda kirjutades e-mail kultuurikoda@katoliku.edu.ee
Avame jälle nii algajate rühma (K 18.00-19.30) kui ka edasijõudnute rühma (N 18.00-19.30).

Lisainfo ringide kohta:
kultuurikoda@katoliku.edu.ee või numbril 5066135
Juhataja Marion Strandberg

Koolitoit: vaata siia
Õpilaspilet: vaata sinna
Õpilaspileti kadumise korral palun saata esimesel võimalusel kiri aadressile oppilet@katoliku.edu.ee, siis saame pileti tühistada ja ennetada väärkasutust.

Kantselei:
Kantselei (Jakobi 41, II korrus) on avatud E-R kell 8.00-16.00.

Sekretäriga saab ühendust võtta: telefon 55566363, e-post kool@katoliku.edu.ee.