Nädalakiri 3. mai 2021

Nädala mõte on pühendatud emadepäevale:

Oma ema lapse silmas

kõige targem on, ja parem.

Temast kenamat maailmas

pole praegu, polnud varem.

Mis on ilusaimad lilled?

See on ammu teada asi:

Kauneimad on lilled, mille

emale toob lapse käsi!

/Leelo Tungal/

Õnnitleme sünnipäevalapsi:

06.05 Katrin Kokk ja Hanna-Liisa Roosileht

Õnnitleme:

Õpetaja Juhan Koppelit tütre sünni puhul!

Tartu Linnaraamatukogu korraldatud kirjandusviktoriinil 3. koha saanud 3.b klassi võistkonda, kuhu kuulusid Marleen Aasa, Romili Tamm, Ferenc Kaun, Marta Andresen, Inderli Dvinjaninov ja Lotta Ojamets.

Teated:

1. saatke pilt aadressile oppilet@katoliku.edu.ee
  2. saadetud e-kirja pealkirjaks on lapse eesnimi, perekonnanimi, isikukood
  3. fotod peavad olema jpg vormingus ning failinimega klass-eesnimi-perenimi-jpg (nt. 3b-ants-kaval.jpg)
  4. pildil peaks olema õpilase nägu selgelt näha ja taust ühevärviline (soovitavalt valge). Õpilane ei tohi kanda pildil päikeseprille, mütsi vms nägu varjavaid elemente.
    Õpilaspileti tegemise peale kulub kuni 2 nädalat (uue kooliaasta algul väljastatakse õpilaspiletid septembri kuu jooksul). Olemasolevaid õpilaspileteid pikendatakse sügise jooksul - info edaspidi.

Liivi Lõhmuse nimeline fond ootab annetusi õpilaste õppekäikudel osalemise toetuseks. Nii ettevõtted kui eraisikud saavad fondi toetada annetuste kaudu MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse kontole Swedbankis: EE972200221011376793.

Kantselei:

Kantselei (Jakobi 41, II korrus) on avatud E-R kell 8.00-16.00.

Sekretäriga saab ühendust võtta: telefon 55566363, e-post kool@katoliku.edu.ee.

Kultuurikoda:
kultuurikoda@katoliku.edu.ee või numbril 5066135