Nädalakiri 18. jaanuar 2021

Nädala mõte on pühendatud ülemaailmsele lumememmepäevale (18.01):

Õnnitleme:

Lasteaiaõpetajat Karin Redit tütre sünni puhul.

Huvitavat:

Miniturniiri teine saade on kuulatav siin:

Üritused:

18.-25.01 9.a klass distantsõppel, ülejäänud klasside distantsõppe päevad on märgitud Stuudiumis.

19.01 Lasteaia Anna rühm Limpa suusakoolis.

19.01 on 5.b klass õppekäigul Otepääl.

19.01 1.-3. tunni ajal on 8.a klass Elektriteatris.

19.01 kell 14-15 on 7.b klass uisutamas.

Teated:

• Palume kõikidel töötajatel ja õpilastel alates 5.klassist kanda majas viibides maski hoidmaks enda, kaasõpilaste, õpetajate ja kooli töötajate tervist.
  • Distantsõppe tunnid: kõik distantsõppele suunatud klasside tunnid toimuvad veebitundidena reaalajas. Info tundide kohta siin: https://katoliku.edu.ee/esileht/hariduskeskus/kaugope ja Stuudiumis.
  • Kooli kõige ajakohasem tunniplaan asub aadressil: www.tkh.edupage.org
  • Elektroonilise õpilaspileti taotlemine:

1. saatke pilt aadressile oppilet@katoliku.edu.ee
  2. saadetud e-kirja pealkirjaks on lapse eesnimi, perekonnanimi, isikukood
  3. fotod peavad olema jpg vormingus ning failinimega klass-eesnimi-perenimi-jpg (nt. 3b-ants-kaval.jpg)
  4. pildil peaks olema õpilase nägu selgelt näha ja taust ühevärviline (soovitavalt valge). Õpilane ei tohi kanda pildil päikeseprille, mütsi vms nägu varjavaid elemente.
    Õpilaspileti tegemise peale kulub kuni 2 nädalat (uue kooliaasta algul väljastatakse õpilaspiletid septembri kuu jooksul). Olemasolevaid õpilaspileteid pikendatakse sügise jooksul - info edaspidi.

Liivi Lõhmuse nimeline fond ootab annetusi õpilaste õppekäikudel osalemise toetuseks. Nii ettevõtted kui eraisikud saavad fondi toetada annetuste kaudu MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse kontole Swedbankis: EE972200221011376793.

Kantselei:

Kantselei (Jakobi 41, II korrus) on avatud E-R kell 8.00-16.00.

Sekretäriga saab ühendust võtta: telefon 55566363, e-post kool@katoliku.edu.ee.

Kultuurikoda:
kultuurikoda@katoliku.edu.ee või numbril 5066135