Nädalakiri 12. oktoober 2020

Nädala mõte on pühendatud hõimupäevale (17.10):

Tee akkunä avõõ!

Kiidame:

9. klasside õpilasi, kes andsid õpetajate päeval väga mõnusad ja heatujulised tunnid.

Üritused:

12.10-16.10 toimub Joosepi majas leivanädal.

13.10 lähevad 2.a ja 2.b Teatri Kodu etendusele “Pettson, Findus ja krähmus".

13.10 toimub Tartu Laululava taga 8.-10. klassi krossijooks.

14.10 on 9.a klass Laulasmaal Pärdi keskuses ja Tallinnas Vabamus.

15.10 lähevad 2.a ja 2.b Vanemuise etendusele "Tuhkatriinu".

16.10 toimub Tartu laululava taga sprindirajal 1.-7. klassi krossijooks.

Teated:

• Info haridustehnoloogilt: Kõigile õpilastele on kooli poolt loodud meiliaadress eesnimi.perenimi@kool.katoliku.edu.ee. Meiliaadressi ja esmase salasõna said õpilased klassijuhatajalt. Postkastile pääseb ligi aadressilt www.gmail.com, kus peab sisestama terve meiliaadressi (erinevalt tavalisest gmaili kontost, kus piisav kasutajatunnuse sisestamisest). Praegu on päris paljud õpilased postkaste kasutanud vähemalt korra, aga igast klassist on mitmeid õpilasi, kes ei ole üldse sisse loginud. Palume lapsevanematel aidata oma last esmakordsel postkasti sisselogimisel või pöörduda abi saamiseks hannes.heinsar@katoliku.edu.ee või kirjutada Hannes Heinsarile Stuudiumi suhtluse kaudu.
  • Alates 29.09 on seoses Tähtpere aia ehitusega Joosepi maja tavapärased sissepääsud suletud. 1.-3. klassid pääsevad majja maja tagumise sissepääsu kaudu; 4. klassid ja lasteaialapsed pääsevad majja otsaukse kaudu.
  • Hariduskeskuse kodulehel on viiruse leviku tõkestamise meelespea; https://www.katoliku.edu.ee/esileht/covid
  • Perearstiseltsi soovitused:

• Kui laps jääb koju kergete haigusnähtudega, aga saab õppes osaleda, palume vanemal märkida puudumise põhjuseks distantsõpe.
    • NB! Palume kõigil lastevanematel varuda lastele maske - peame valmistuma olukorraks, mil nii õpetajad kui ka õpilased peavad kandma koolis maske.
    • Palume kõigil peredel üle vaadata oma koduse internetiühenduse kvaliteet ja arvutite/nutiseadmete olukord juhuks, kui tekib vajadus üle minna osalisele distantsõppele.

Uued õpilased saavad elektroonilise õpilaspileti taotleda nii:

1. saatke pilt aadressile oppilet@katoliku.edu.ee
  2. saadetud e-kirja pealkirjaks on lapse eesnimi, perekonnanimi, isikukood
  3. fotod peavad olema jpg vormingus ning failinimega klass-eesnimi-perenimi-jpg (nt. 3b-ants-kaval.jpg)
  4. pildil peaks olema õpilase nägu selgelt näha ja taust ühevärviline (soovitavalt valge). Õpilane ei tohi kanda pildil päikeseprille, mütsi vms nägu varjavaid elemente.
    Õpilaspileti tegemise peale kulub kuni 2 nädalat (uue kooliaasta algul väljastatakse õpilaspiletid septembri kuu jooksul). Olemasolevaid õpilaspileteid pikendatakse sügise jooksul - info edaspidi.

Liivi Lõhmuse nimeline fond ootab annetusi õpilaste õppekäikudel osalemise toetuseks. Nii ettevõtted kui eraisikud saavad fondi toetada annetuste kaudu MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse kontole Swedbankis: EE972200221011376793.

Kultuurikoda:

2020/2021 õa ringidesse registreerumine on AVATUD!

Registreerumine google ankeedis:

Õde Milada teeb kõigile 1.-4. klassi tüdrukutele, kes soovivad end tantsides väljendada, sel aastal tasuta TANTSURINGI! See toimub neljapäeviti kl 14.45-15.30 Joosepi maja (Oru 3) keldrikorrusel olevas matisaalis! Tantsitakse juudi-, piibli- ja muid tantse. Registreerima ei pea, kuid selguse huvides võiks saata osaleja nime ja klassi e-mailile kultuurikoda@katoliku.edu.ee

Enamikesse teistesse ringidesse mahub ehk ikka ka veel ;-) Uurige!

Isa Miguel teeb hea meelega soovijatele ka sel aastal alates oktoobrikuust hispaania keele tunde, sinna saab registreeruda kirjutades e-mail kultuurikoda@katoliku.edu.ee
Varemkäinute rühm K 18.00-19.30 ja algajate rühm N 18.00-19.30 Jakobi 41 klassis C218.

Lisainfo ringide kohta:
kultuurikoda@katoliku.edu.ee või numbril 5066135
Juhataja Marion Strandberg

Koolitoit: vaata siia
Õpilaspilet: vaata sinna
Õpilaspileti kadumise korral palun saata esimesel võimalusel kiri aadressile oppilet@katoliku.edu.ee, siis saame pileti tühistada ja ennetada väärkasutust.

Kantselei:
Kantselei (Jakobi 41, II korrus) on avatud E-R kell 8.00-16.00.

Sekretäriga saab ühendust võtta: telefon 55566363, e-post kool@katoliku.edu.ee.