ootame uusi õpilasi 10.klassi(1).png

Tartu Katoliku Hariduskeskus

Tartu Katoliku Hariduskeskuse kooli eripäraks on kristlik väärtuskasvatus, usuõpetus, varane võõrkeele süvaõpe, üldõpetus ja avastusõpe. Koolis rakendame toetava distsipliini meetodit. Väärtustame kiriku- ja rahvakalendri tähtpäevi, millest olulisemaid tähistame Tartu katoliku kirikus.

Info koroonaviiruse kohta

Alates 26.02 on EDCD (Haiguste Ennetamise ja Tõrje Euroopa Keskus) riskihinnangust lähtuvalt koroonaviiruse riskipiirkondadeks Hiina Rahvavabariik ja Põhja-Itaalia (Lombardia, Veneto, Emilia-Romagna ja Piedmont regioonid), Iraan, Jaapan, Singapur, Lõuna-Korea.

Vt jooksvalt täienevat riskipiirkondade kaarti.

USA John Hopkinsi Ülikooli teaduse- ja insenerikeskuse loodud virtuaalne kaart

Kui olete viibinud viiruse levikupiirkonnas ja 14 päeva jooksul pärast reisilt saabumist on tekkinud palavik, köha või hingamisraskused, siis:

• Kontakteeruge esmalt telefoni teel oma perearstiga või küsige nõu perearsti infoliinilt 1220 või kontakteeruge kiirabiga numbril 112.
  • Viibige siseruumides ja vältige kontakte teiste inimestega.
  • Aevastades või köhides katke suu ja nina ühekordse salvrätiga (mis tuleb kohe minema visata) või varrukaga, mitte palja käega.

Kui olete viibinud viiruse levikupiirkonnas, kuid sümptomeid ei ole, siis 14 päeva jooksul:

• Jälgige oma tervist ja palaviku, köha või hingamisraskuste tekkimise korral kontakteeruge telefoni teel koheselt arstiga.
  • Kui võimalik, püsige kodus (kasutades kodus töötamise/õppimise võimalust), sama soovitus kehtib ka õpilastele.
  • Võimalusel vältige ühistransporti ja rahvarohkeid kohti.

Koroonaviiruse vältimiseks:

• Peske või desinfitseerige tihti käsi.
  • Vältige kontakti inimestega, kellel on välised haigustunnused – näiteks köha või aevastavad inimesed.
  • Vältige silmade, nina ja suu katsumist, kuna käed puutuvad avalikes kohtades kokku mitmete esemete ja pindadega, mis võivad olla hiljuti viiruste poolt saastatud.

Rohkem ja jooksvalt täienevat infot leiab Terviseameti kodulehelt https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus ja Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehelt

Kooli sekretär on 26.02-2.03 puhkusel.

Tartu Katoliku Hariduskeskuse lasteaed pakub alates 15. aprillist 2020 tööd lasteaia õpetaja abile (1,0 koormus, asenduskoht kuni lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja naasmiseni).
Kandideerimiseks saada oma CV aadressile liina.tamm@katoliku.edu.ee.

2020/2021 õa 1. klassi tutvusuuringud toimuvad 26.02.2020.
Täpsem info saadetakse selle nädala lõpuks.

2019/20 õppeaasta eelkool toimub perioodil 3.09.2019-19.03.2020 T ja N kell 14.30-16.00.

2019/20 õppeaasta eelkooli saab registreeruda siin.