Nädalakiri 30. märts 2020

Nädala mõte on pühendatud palmipuudepühale (05.04):

Järgmisel päeval kuulis pühadeks kogunenud suur rahvahulk, et Jeesus tuleb Jeruusalemma, ja palmipuude oksi võttes läks rahvas välja talle vastu ja hüüdis:

„Hoosanna!

Õnnistatud olgu, kes tuleb Issanda nimel,

Iisraeli kuningas!”

/Joh 12:12-13/

Õnnitleme sünnipäevalapsi:

04.04 Anu Silm ja Katrin Hakkinen

Kiidame:

Kõiki kodus õppijaid ja õpetajaid!

Täname:

Kõiki lapsevanemaid, kes väsimatult oma lapsi kodus õpiülesannete tegemisel toetavad. Kannatlikku meelt ja jaksu meile kõigile! Palun andke muredest aegsasti märku, et pinged ja tegemata tööd ei kuhjuks.

Teated:

• 1.aprillil toimub kogu kooliperele Goldbergi masina ehitamise päev. Goldbergi masinat saab ehitada üksi või koos perega. Täpsem info Stuudiumis.
  • Eriolukorra tõttu majanduslikesse raskustesse sattunud peredel on võimalik taotleda õppemaksusoodustust või -vabastust. Täpsem info kodulehel.
  • Pidaja otsusega on lasteaed eriolukorra lõpuni suletud.
  • Loe Postimehes artiklit meie gümnaasiumi kohta.
  • Hariduskeskuse avatava gümnaasiumi kohta leiad infot kodulehelt.

Tartu Linnavalitsuse haridusosakonna info:

Tartu linn sulges kõik linna omanduses olevad avalikud spordi- ja mänguväljakud, sealhulgas ka koolihoovidel asuvad spordi- ja mänguplatsid. Samuti kõik muud avalikus kasutuses olevad kogunemiskohad. Kõigil inimestel palutakse tungivalt püsida kodus või hoida õues liikudes 2-meetrist distantsi.

Tartu linna gümnaasiumide ühiskatsete kohta leiad info siit: https://www.tartu.ee/et/parast-pohikooli#uhiskatsed-

Liivi Lõhmuse nimeline fond ootab annetusi õpilaste õppekäikudel osalemise toetuseks. Nii ettevõtted kui eraisikud saavad fondi toetada annetuste kaudu MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse kontole Swedbankis: EE972200221011376793.

Koolitoit: vaata siia
Õpilaspilet: vaata sinna
Õpilaspileti kadumise korral palun saata esimesel võimalusel kiri aadressile oppilet@katoliku.edu.ee, siis saame pileti tühistada ja ennetada väärkasutust.

Kantselei:
Kantselei (Jakobi 41, II korrus) on aprillikuu lõpuni suletud.

Sekretäriga saab ühendust võtta: telefon 55566363, e-post kool@katoliku.edu.ee.