Nädalakiri 20. mai 2019

Nädala mõte on pühendatud rahvusvahelisele bioloogilise mitmekesisuse päevale (22.05):

Elurikkuse hoidmiseks:

Niida harvem muru!

Kasvata /.../ rohkelt ja pikalt õitsevaid taimi.

Kasvata oma aias võõrliikide asemel meie niiduliike.

Paigalda aeda lindude pesakaste ja putukahotelle.

Hoia väikseid veesilmasid.

Põõsad ja hekid pakuvad lindudele pesitsus- ja varjepaiku.

Kasuta looduslikke taimekaitsevahendeid, nt nõgesevett.

Ära sõdi umbrohuga seal, kus ta sind ei sega!

/Loe lisaks siit/

Õnnitleme sünnipäevalapsi:

20.05 Kadi Vojevodova

23.05 õde Veronika

25.05 Viktoria Kuznetsova

Õnnitleme:

7.a klassi õpilast Roosi Ahast, kes sai üleriigilisel geograafiaolümpiaadil 3.koha.

Anna Elisabeth Leetmäed, kes saavutas Kuldse Karika finaalvõistluses oma grupiga karaktertantsude noortekategooria finaalis 1. koha.

Adrian Luha (4.a) ja Emil Joonatan Seenet (4.b), kes osalesid tehnoloogiakonkursil ja saavutasid 3. Koha.

Tublisid orienteerujaid, kes saavutasid kohad esikolmikus Tartu linna koolinoorte orienteerumise MV-l: Mareli Vaher (5.b) 1. koht, Kiur Kaldmaa (5.a) 1. koht, Madis Roosma (6.b) 1. koht, Mirtel Vaher (4.a) 2. koht, Paul Piirimäe (5.a) 2. koht, Mehis Nurk (3.b) 3. koht, Rando Remm (7.a) 3. koht, Taavet Tuisk (8.b) 3. koht.
Tulemused:

Kiidame:

Innukaid koorilauljaid ja õpetaja Seidi Mutsot, kelle juhendamisel said meie kooli mudilas-, poiste- ja lastekoor laulupeole!

Tartu Katoliku Hariduskekuse orienteerumise võistkonda, kes saavutas Tartu linna koolide KV-l võistkondlikult 1. Koha. Võistkonda kuulusid: Mehis Nurk (3.b), Joonatan Mäekala (3.a), Merit Vaher (2.b), Jaan Jesper Hunt (2.b), Mirtel Vaher (4.a), Lorna-Liis Rikken (4.b), Lenne Savi (4.b), Leelo Volke (4.b), Emeri Lepasaar (4.b), Oliver Tamm (4.b), Kevin Krjutškov (4.b), Emil Joonatan Seene (4.b), Adrian Luha (4.a), Kiur Kaldmaa (5.a), Paul Piirimäe (5.a), Pärtel Külvik (5.a), Uku Savi (5.a), Mareli Vaher (5.b), Madis Roosma (6.b), Otto Pluum (6.b), Jakob Kaur Kelder (6.a), Erik Petersen (6.a), Otto Georg Kikerpill (7b), Rando Remm (7.a), Mark Johan Järg (7.b), Kurmet Kolk (7.b), Morgan Matthias Rikken (6.b), Lucas Lausing (7.b), Mari Ann Jahhu (7.b), Roos Aliis Kelder (7.a), Artur Michelson (8.a), Jakob Veske (8.a), Paul Zupping (8.b), Hans Kõljalg (8.b), Mihkel Roosma (8.b), Taavet Tuisk (8.b)

Tartu linna 1.-3.klasside loodusmängus Ilmatsalu Põhikoolis osalenud õpilasi: Emil Lukas Krasilnikov 1.b, Jaan Jesper Hunt 2.b ja Kaur Pärt 3.a. Poisid saavutasid 8 võistkonna seast 4.koha.

Täname:

Õpetaja Seidit ja kõiki õpilasi, kes rõõmustasid meid oma muusikalise etteastega kooli kevadkontserdil.

Meie vilistlast Mihkel Martin Kasterpalu ja tema sõpru Tamme Gümnaasiumist, kes viisid läbi muusika ja füüsika töötoa.

Hesi Siimets-Grossi, kes rääkis 6. klasside õpilastele Rooma õigusest.

Üritused:

19.05-24.05 toimub 9.klasside lõpureis Prahasse.

20.05 on 6. klassid KIK väljasõidul Soomaale.

21.05 1.-4. klassi kergejõustikupäev TÜ staadionil

21.04 toimub matemaatika tasemetöö 6. klassile.

22.01 sõidavad 6. klassid Läti pealinna Riiasse.

23.05 2.a ja 2.b Kilplaste Teemapargis.

24.05 toimub 8. klasside matemaatika koolieksam.

24.05 on 7. klassid KIK väljasõidul Paganamaale.

20.05-23.05 on Agathe majas C-tiivas läbi kahe korruse eesti keele ja matemaatika klasside juures 5.-9. klassi õpilaste kevadnäitus.

Liivi Lõhmuse nimeline fond ootab annetusi õpilaste õppekäikudel osalemise toetuseks. Nii ettevõtted kui eraisikud saavad fondi toetada annetuste kaudu MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse kontole Swedbankis: EE972200221011376793.

Koolitoit: vaata siia
Õpilaspilet: vaata sinna
Õpilaspileti kadumise korral palun saata esimesel võimalusel kiri aadressile oppilet@katoliku.edu.ee, siis saame pileti tühistada ja ennetada väärkasutust.

Kantselei:
Kantselei (Jakobi 41, II korrus) on sel nädalal avatud E-R kell 8.00-16.00.
Telefon 55566363, e-post kool@katoliku.edu.ee.

Jakobi Mäe Kultuurikoda:

Kultuurikoja kodulehekülg on ka lõpuks läbinud uuenduskuuri ning nüüd on seal üleval ka õige tunniplaan ning informatsioon ringide kohta. Koduleht on pidevas uuenemises!