Nädalakiri 2. detsember 2019

Nädala mõte on pühendatud advendi 2. pühapäevale:

„Hüüdja hääl on kõrbes:

Valmistage Issandale tee,

tehke tasaseks tema teerajad!

Kõik kuristikud täidetagu

ning kõik mäed ja kingud tasandatagu,

ja kõverikud saagu sirgeks,

ja mis konarlik, siledaks teeks,

siis saavad kõik inimesed näha Jumala päästet!”

/Lk 3:4-6/

Õnnitleme sünnipäevalapsi:

4.12 Maili Petersen

5.12 Ketlin Vessart

Õnnitleme:

TKH 1.-3. klasside poiste rahvastepalli võistkonda, kes saavutas tartu linna koolide MV-l 3. koha. Võistkonda kuulusid: Jaan Jesper Hunt (3.b), Kevin Pesor (3.b), Oliver Lehtsaar (3.b), Hans Henrik Leesik (3.a), Konrad Thor Kiisk (3.a), Kaupo Rajamäe-Volmer (3.a), Lennart Reppo (2.b), Teodor Mets (2.a).

9.b klassi mälumängureid, kes said XVII koolinoorte meistrivõistluste ja Tartu rahu mängu eelvoorus esimese koha. Võistkonda kuulusid Hanna Karin Randaru, Maria Andresen, Alexander Hildebrandt ja Taavet Tuisk.

8.a klassi mälumängureid, kes saavutasid XVII koolinoorte meistrivõistluste ja Tartu rahu mängu eelvoorus III koha. Võistkonda kuulusid Roosi Ahas, Miili Lippus, Kristiina Soobik ja Hippe Laanoja.

9.b õpilasi Mihkel Roosmad, Artur Jonatan Saumetsa ja Alexander Hildebrandti, kes saavutasid saksa keele maiskonnaloolisel viktoriinil 1. koha. Magda Grete Kibuspuu, Liisbet Laiapea ja Holger Eric Haini võistkond jäi jagama 6.-8. kohta 20 võistkonna hulgas.

Kiidame:

Kõiki meie kooli väga tublisid mälumängureid, kes osalesid XVII koolinoorte meistrivõistluste ja Tartu rahu mängu eelvoorus: Jakob Miikael Kaljurand, Robin Haga, Mihkel Roosma, Madis Roosma, Marta Tammiksaar, Katariina Lokk, Morgan Rikken, Naatan Paales, Aleksander Jalakas, Otto Pluum, Herta Marie Jatsa, Epp Raidvee, Tommy Kupri, Rebeka Ly Villemson, Aarto Abroi, Mikk Javoiš, August Lippus, Anu Altnurme, Lea Novikov, Erik Petersen, Mattias Lukmann.

Üritused:

Detsember on heategevuskuu.

02.12 toimuvad hommikuringide ajal advendiliturgiad kirikus.

04.12 Anna rühm etendusel "Virvarr" Teatri Kodus.

03.12 7.a klass Tallinnas, külastatakse Toomkirikut ja PROTO keskust.

03.12 lasteaia advendiaja liturgia kirikus kell 11.00.

05.12 peab 8.b kultuurikoja saalis advendikohvikut.

06.12 CAP koolitus algkoolis.

9.-19.12 saab Agathe maja C-tiiva koridorides vaadata kunsti ja käsitöö talvenäitust.

12.12 kell 18.00 tutvustame kultuurikoja saalis meie loodava gümnaasiumi põhialuseid ja õppekorraldust.

14.12 kell 11-14 kohvik-kontsert-etendus “Valgus on tulemas”. NB! Toimub ka advendilaat!

Teated:

Algas registreerimine 2020/2021 õa 1. klassi tutvusuuringutele.
Registreeruda saab siin.
Registreeruda saab kuni 10.02.2020, tutvusuuringud toimuvad 26.02.2020.
Täpsem info tutvusuuringute kohta saadetakse peale registreerumise tähtaja lõppu.

Liivi Lõhmuse nimeline fond ootab annetusi õpilaste õppekäikudel osalemise toetuseks. Nii ettevõtted kui eraisikud saavad fondi toetada annetuste kaudu MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse kontole Swedbankis: EE972200221011376793.

Koolitoit: vaata siia
Õpilaspilet: vaata sinna
Õpilaspileti kadumise korral palun saata esimesel võimalusel kiri aadressile oppilet@katoliku.edu.ee, siis saame pileti tühistada ja ennetada väärkasutust.

Kantselei:
Kantselei (Jakobi 41, II korrus) on sel nädalal avatud E-R kell 8.00-16.00.

Telefon 55566363, e-post kool@katoliku.edu.ee.

Jakobi Mäe Kultuurikoda:

Lisainformatsioon ringide ja ringitasude kohta:
kultuurikoda@katoliku.edu.ee või telefonil 5066135 (juhataja Marion Strandberg)

Kultuurikoja kodulehekülg: