Nädalakiri 12. november 2018

Nädala mõte:

18. novembril tähistab Lätimaa riigi 100. sünnipäeva. Ja mitte ainult Lätimaa, vaid ka kogu Eestimaa on lipuehteis. „Eesti mäng“ annab humoorika panuse lõunanaabrite tähtpäeva auks ja kutsub sel puhul kõiki vaatajaid kaasa mängima. Muuhulgas õpime selgeks veel mõned lätikeelsed sõnad peale iela ja saldejumsi ning saame teada, mis lätlastele eestlaste juures nalja teeb. /etv.err.ee/

Õnnitleme sünnipäevalapsi:

13.11 Madis Metsmägi

17.11 Siiri Sirel ja Silvi Sokk

Õnnitleme:

4.-5. klassi poiste võistkonda, kes saavutas Tartu linna koolide rahvastepalli MV-l 1. koha. Võistkonda kuulusid: Mattias Kristofer Kibuspuu (5b), Pärtel Külvik (5a), Kiur Kaldmaa (5a), Kaspar Urh Jamnik (5a), Paul Piirimäe (5a), Kaspar Lehtsaar (4b), Rasmus Lehtsaar (4b), Sten Tristan Raid (4b), Taaniel Uibopuu (4b)

8. b klassi väitlejaid (Maria Andresen, Hanna Karin Randaru ja Emma Herzmann), kes said väitlusturniir Argument 2018 gümnaasiumiõpilastega võisteldes 5. koha. 8. klassi õpilasi juhendasid 9. klassi õpilased Kaur Hannes Käämbre, Lotta Vaher ja Marta Margareeta Bender.

Täname:

????Tallinna Sünagoogi väga sooja vastuvõtu ning juudi usu ja kultuuri tutvustamise eest;

????ajalehe Prohveti toimetust novembrinumbri eest;

????kõiki õpilasi ja õpetajaid, kes käisid Raadi kalmistut koristamas;

????tunde andnud isasid.

Üritused:

13.11 1.a, 1.b, 3.b on Teatri Kodus etendusel "Telefonilood".
13.11 2a klass osaleb Loodusmaja programmis "Kalad".
15.11 2b klass osaleb Loodusmaja programmis "Kalad".
16.11 3.b klass osaleb Loodusmaja programmis "Kalad".
16.11 on 2a ja 2b Saksa Instituudis lastekontserdil.
16.11 esineb 1.-9. klassile 2. tunni ajal noorte folkloorifestivali raames folklooriansambel Maatasa.
15.-16.11 TÜ võõrkeeleõpetaja õppekava tudengite vaatluspäevad Tartu Katoliku Hariduskeskuses.

Teated:

Algas registreerimine 2019/2020 õa 1. klassi tutvusuuringutele.
Registreeruda saab siin.
Registreeruda saab kuni 15.02.2019, tutvusuuringud toimuvad 27.02.2019.
Täpsem info tutvusuuringute kohta saadetakse peale registreerumise tähtaja lõppu.

Õpilased saavad elektroonilise õpilaspileti taotleda nii:

Saatke pilt aadressile oppilet@katoliku.edu.ee.
Saadetud e-kirja pealkirjaks on lapse eesnimi, perekonnanimi, isikukood.
Fotod peavad olema jpg vormingus ning failinimega klass-eesnimi-perenimi-jpg (nt. 3b-ants-kaval.jpg).
Pildil peaks olema õpilase nägu selgelt näha ja taust ühevärviline (soovitavalt valge). Õpilane ei tohi kanda pildil päikeseprille, mütsi vms nägu varjavaid elemente.
Õpilaspileti hind on esmakordsel väljastamisel 0 eurot, kadumise korral 5 eurot (lisatakse avalduse alusel lapsevanema arvele) ja tegemise peale kulub kuni 2 nädalat.

Liivi Lõhmuse nimeline fond ootab annetusi õpilaste õppekäikudel osalemise toetuseks. Nii ettevõtted kui

eraisikud saavad fondi toetada annetuste kaudu MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse kontole Swedbankis:

EE972200221011376793.

Koolitoit: vaata siia
Õpilaspilet: vaata sinna

Kantselei:

Kantselei (Jakobi 41, II korrus) on avatud E-R kell 8.00-16.00.

Telefon 55566363, e-post kool@katoliku.edu.ee.