20.04 Annika Rahnu
22.04 Annika Avaste
24.04 Annika Laur

Õnnitleme:
TKHK tüdrukute võrkpalli võistkonda, kes saavutas Eesti Koolispordi Liidu piirkonnaturniiril (Tartu linn, Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa) suurepärase III koha. Võistkonnas mängisid: Maria Andresen (6b), Emma Herzmann (6b), Liisbet Laiapea (6b), Kertu Maria Luik (6b), Leeni Niin (6b), Hanna Karin Randaru (6b),

Kaur Hannes Käämbret (7.b kl), kes saavutas Tartu linna 7.klasside inglise keele olümpiaadil 2.-3.koha. Juhendaja õpetaja Marge Hunt.

Koit Paalest ja Matilda Jaanisod (6.a kl), kes saavutasid Tartu Variku Kooli ja MTÜ Varia Noorteklubi korraldatud koolinoorte karikatuurivõistlusel "Mida naerad, koolijüts?" 1. ja 2. koha. Juhendaja õpetaja Elis Mets. Kokku laekus võistlusele teemal “Kiire elu” 652 karikatuuri 27-st koolist.

Grete Eleanor Palgit (9.a kl) , kes sai Sten Roosi muinasjutuvõistlusel Hea Lapse tüdruku auhinna ja Ruudi Angerpikku (9.b kl) , kes sai samal võistlusel žürii eriauhinna.

Robert Petrovi (7.b kl), kes saavutas 4.koha Tartu linna 7.klasside vene keele olümpiaadil. Juhendaja õpetaja Svetlana Belova.

Teodor Ruusi, kes saavutas 3. koha Tartu linna tehnoloogia konkursil. Juhendaja õpetaja Anu-Mai Lillo.

Õpetajaid Krista Kotselainenit ja Laura Reiterit, kes saavutasid võrkpalli Eesti meistrivõistlustel TÜ/Eeden naiskonnas mängides II koha.

Õpetaja Marge Türni, kes oli naiste arvestuses kiireim  4. Jõgeva Rahvajooksul, 10,4 km ajaga 46:17.

Täname:
8.b klassi võistkonda koosseisus Olaf Hendrik Tamm, Madis Martin Kasterpalu, Liina Triin Kolk ja Miina Kutta, kes esindasid meie kooli Eesti Koolinoorte mälumängu meistrivõistluste finaalis.

Üritused:
17.04 toimub ülestõusmispüha liturgia katoliku kirikus. Kell 9.00 1.-4. klass, kell 10.00 5.-9.klass, kell 11 lasteaed.
18.04 ülestõusmispühade kohvik. Kohvikut peab 7.b klass.
19.04 on 7.klassid Matsalus.
20.04 toimub 5.-6. tunni ajal 6.a klassi tulekahjukoolitus.
20.04 8. klassid Tallinnas teatris.
21.04 5.-6. tunni ajal 6.b klassi tulekahjukoolitus.
21.04 4. -5. tunni ajal 6.a Ettevõtluskülas.
21.04 kell 17-20 toimuvad Agathe maja kultuurikoja saalis KHK vanemate kogu mõttetalgud.

Eelteated:
24.04 7. klasside töövarjupäev.
25.04 6. klassid külastavad Oandu RMK-d ja tagasiteel Alatskivi.
28.04 Volbripäeva kohvik. Kohvikut peab 6.b klass.

Liivi Lõhmuse nimeline fond ootab annetusi õpilaste õppekäikudel osalemise toetuseks.
Nii ettevõtted kui eraisikud saavad fondi toetada annetuste kaudu MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse kontole Swedbankis: EE972200221011376793.

Koolitoit:
Kui soovite lapse puudumise korral söögiraha omaosaluse tasaarveldust, siis palun teavitage lapse puuduma jäämisest sööklat kella 8.30ks. Klassi ühise väljasõidu korral teavitab sööklat klassijuhataja.

JOOSEPI MAJA: kook.joosep@katoliku.edu.ee
AGATHE MAJA: kook.agathe@katoliku.edu.ee

Joosepi maja köök (Massimiliano) 56931505 (saata sms)
Agathe maja köök (Manuel) 56931506 (saata sms)