Esileht > Kontaktid

Logi sisse
CMSimple

Kontaktid

MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse juhatuse liikmed (koolipidaja) 

Aleksandra Sooniste: 
aleksandra.sooniste@katoliku.edu.ee

Tartu katoliku koguduse preester isa Miguel:
isa_miguel@hotmail.com

Tartu Katoliku Hariduskeskuse president õde Veronika:
veronika@katoliku.edu.ee

Juhtkond

Tartu Katoliku Hariduskeskuse direktor Liina Tamm:
liina.tamm@katoliku.edu.ee

Tartu Katoliku Hariduskeskuse president õde Veronika: 
veronika@katoliku.edu.ee

Tartu Katoliku Hariduskeskuse õppejuhid Kairi Kutta (1.-4 klass) ja Silvi Sokk (5.-9. klass):
kairi.kutta@katoliku.edu.ee (mobiil 56292025); silvi.sokk@katoliku.edu.ee (mobiil 58318301)

Tartu Katoliku Hariduskeskuse arendusjuht Aleksandra Sooniste: 
aleksandra.sooniste@katoliku.edu.ee

Sekretärid

Tartu Katoliku Hariduskeskuse sekretärid: Helena Kloss (lapsehoolduspuhkusel) ja Giulia Uggeri
kool@katoliku.edu.ee (mobiil 55566363)

Listide administraator

Administraator Giulia Uggeri:
giulia.uggeri@katoliku.edu.ee

Stuudiumi administraator

Administraator Silvi Sokk:
silvi.sokk@katoliku.edu.ee

Lasteaed

Tartu Katoliku Hariduskeskuse lasteaia õppejuht Ethel Toomingas:
ethel.toomingas@katoliku.edu.ee

Kultuurikoda

Jakobi Mäe Kultuurikoja juhataja Helena Stamberg:
kultuurikoda@katoliku.edu.ee

Raamatupidaja

Tartu Katoliku Hariduskeskuse raamatupidaja Eve Resev:
eve.resev@katoliku.edu.ee 

Spordimaja rent

kool@katoliku.edu.ee; 55566363

MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse registrikood: 800 12 402

MTÜ Tartu Katoliku Spordiklubi registrikood: 803 79 048